Způsoby platby a doručení

K doručení zásilek využíváme služeb České pošty nebo Zásilkovny.

 

1/ Platba hotově při osobním předání

Vámi objednané zboží si můžete převzít i osobně a bez nutnosti platit poštovné. Zboží lze předat v Praze po domluvě ve Smetanaq Showroom, Smetanovo nábřeží 4, Praha 1, první patro domu Smetanaq. V případě volby osobního předání Vás budeme kontaktovat emailem pro domluvení času a místa setkání.

2/ Platba kartou online

Platba online prostřednictvím platební brány. Jednoduše si vyberete, jesti budete platit prostřednictvím platby kartou nebo pomocí platebních tlačítek bank. Poskytovatelem platební brány je ComGate Payments, a.s - ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel: +420 228 224 267, www.comgate.cz/cz/platebni-brana

3/ Platba převodem

Při volbě platby převodem je k ceně za zboží připočteno dopravné Zásilkovnou - 60 Kč nebo Českou poštou - 120 Kč. Balné je u nás ZDARMA. Zboží je odesláno ihned po připsání peněz na účet a je doručeno do 1-2 pracovních dnů po odeslání zásilky.

4/ Platba kartou nebo přes PayPal

Platba je možná bankovním převodem nebo přes PayPal. Balné je u nás ZDARMA. Při těchto způsobech platby je k ceně za zboží připočteno dopravné Zásilkovnou - 60 Kč nebo Českou poštou - 120 Kč. Balné je u nás ZDARMA. Zboží je odesláno ihned po připsání peněz na účet a je doručeno do 1-2 pracovních dnů po odeslání zásilky. 

2/ Platba dobírkou

Při volbě zaslání zboží na dobírku je k ceně za zboží připočteno k ceně za zboží připočteno poštovné 120 Kč. Balné je u nás ZDARMA.